Serverové riešenia

Získajte ucelené softvérové riešenie pre Vaše podnikanie. Nemusíte robiť žiadne kompromisy, s NOWS máte efektívne vyriešené všetky firemné procesy na 100%.

Získajte ucelené softvérové riešenie pre Vaše podnikanie. Nemusíte robiť žiadne kompromisy, s NOWS máte efektívne vyriešené všetky firemné procesy na 100%. Používajte osvedčené nástroje nezávisle na použitom operačnom systéme. Balík NOWS obsahuje poštový server, poštového klienta, komunikátor, tlačové riešenie, intranet riešenie s možnosťou využitia preddefinovaných firemných procesov, virtualizáciu, clustering, multiplatformnú správu straníc (Windows, Linux i Mac OS), správu používateľov a ich prístupov, synchronizáciu s mobilom a tabletom, mobilný prístup k súborom, spravovateľné zdieľanie dát, šifrovanie adresárov, šifrovanie diskov, HW audit, správu USB zariadení, správu firewallov, vynútené zabezpečenie.

Micro Focus Open Enterprise Server

Micro Focus Open Enterprise Server 11 prináša robustné sieťové, súborové a tlačové služby na najvyspelejšej linuxovej platforme na svete – SUSE Linux Enterprise 11. Poskytuje nevyhnutné služby, vrátane sieťového ukladania dát a prístupu k súborom, sieťovej tlači, inštalácii ovládačov, právu založenú na identite a sieťovú konektivitu pre klientské stanice Windows, Mac a Linux. To umožňuje zákazíkom plne využívať najnovšie inovácie a zároveň znížiť náklady.

Micro Focus Filr

Produkt Micro Focus Filr vytvorí nad Vašimi existujúcimi dátami „cloudovú službu“, ku ktorej môžu Vaši zamestnanci pristupovať odkiaľkoľvek a z ľubovoľného mobilného zariadenia. Tento koncept ponecháva firemné dáta v bezpečí a pod kontrolou IT, zároveň však poskytuje pre koncových používateľov efektívnu a pohodlnú prácu so súbormi, kedykoľvek ich potrebujú. Dáta nie je nutné nikam migrovať, zostávajú v bezpečí Vašej spoločnosti, používatelia k nim majú riadený a zabezpečený prístup, bez ohľadu na miesto odkiaľ k nim pristupujú.

Micro Focus GroupWise

Najbezpečnejší postový server a klient na trhu ponúka výkonnú sadu funkcií vo vysoko dynamickom a prepojenom pracovnom prostredí, ktoré skvalitňuje spôsob Vašej práce a komunikácie. Slúži ako centrálne prostredie pre spoluprácu, ktoré spája nástroje a webové aplikácie potrebné pre dosiahnutie maximálnej produktivity. Od e-mailov s vysokou prioritou, každodenných pracovných schôdzok a plánovaných úloh po RSS kanály a blogy.

Micro Focus iPrint Desktop

Riešenie Micro Focus iPrint ponúka jednoduchosť a flexibilitu cloudovej bezdrôtovéhj tlače. Firemné dáta však nie sú vystavené hrozbám nezabezpečeného prostredia, pretože Micro Focus iPrint sa riadi bepečnostnými pravidlami danej spoločnosti. Tento prosdukt vyniká jednoduchou skálovateľnosťou, kompatibilitou s viacerými platformami a ľahkou obsluhou. Zamestnanci využívajúci stolné počítače alebo notebooky si môžu tlačiareň vybrať na mape vo webovom rozhraní. Okrem umiestnenia sú na mape znázornené tiež podrobnosti o jednotlivých tlačiarňach (lokálnych aj globálnych), ktoré spoločnosť využíva.

Micro Focus Vibe

Tímová spolupráca nad spoločnými projektmi je základným predpokladom pre úspech na globalizovanom trhu. Produktívne riešenie Micro Focus Vibe vedie tímy ku spoločnému vytváraniu, zdieľaniu, prejednávaniu a správe informácií. Zamestnanci môžu vytvárať vysoko výkonné tímy a dosahovať tak lepšie obchodné výsledky pomocou nástrojov na správu dokumentov, zdieľania kontaktov, tímových kalendárov a úloh. Riešenie vhodne doplňujú open source nástroje pre tímovú spoluprácu a spracovávanie dokumentov.

Micro Focus ZENworks Configuration Management

Micro Focus ZENwoks Configuration Management zaisťuje správu nastavenia zariadenia, distribúciu softvéru, vzdialenú správu a inteligentnú správu obrazov diskov staníc na platformách Windows a Linux – všetko prostredníctvom jedinej webovej konzoly. Uľahčuje vyhľadávanie všetkých zariadení vo firemnej sieti, ich klasifikáciu, vytváranie balíčkov a zavádzanie aplikácií a ich následnú správu v priebehu celého životného cyklu.

Micro Focus ZENworks Endpoint Security Management

Micro Focus ZENworks Endpoint Security Management ponúka podrobné funkcie riadenia a umožňuje automaticky meniť konfigurácie zabezpečenia v závislosti od rolí a umietnenia používateľa. Produkt Micro Focus ZENworks Endpoint Security Management umožňuje vytvárať, zaviesť a spravovať vysoko prispôsobiteľné bezpečnostné zásady z jedného centrálneho miesta a vynucovať ich dodržiavanie, takže nie je nutné nijak zaťažovať koncových používateľov. Riešenie Micro Focus ZENworks Endpoint Security Management taktiež ponúka rozsiahle funkcie pre vlastnú ochranu klientov, čo znamená, že bezpečnosté zásady nie je možné obísť a zároveň prináša úplnú sadu nástrojov pre sledovanie, upozorňovanie, vykazovanie a audit.

Viac informácii o našej ponuke serverových riešení Micro Focus Open Workgroup Suite nájdete na www.nows.cz